Hakkımızda

Firmamız; Bijuteri sektörüne 2006 senesinde girmiştir olup faaliyetine ilk önce Taksesuar.com olarak devam etmiş olup daha sonra siz değerli müşterilerimize daha iyi alt yapı sunabilmek adına Toptan Aksesuarcım olarak yeniliğe gitmiştir.

Bizler Toptan Aksesuarcım olarak her zaman siz değerli müşterilerimize son trend ürünleri sunmaya gayret göstermeye devam etmekteyiz.Geniş ürün yelpazemizle Toptan Aksesuarcim bijuteri sektörünün öncü firmalarındandır. Kadın ve erkek olmak üzere binlerce çeşit bijuteri ve aksesuarı bir arada bulundurmaktadır.

Ürünlerimizi kaliteyle hesaplılık ilkemiz doğrultusunda farklı adet ve paketleme seçenekleriyle bizden temin edebilirsiniz.

Misyonumuz

Biz Toptan Aksesuarcım olarak bugüne kadar yapılmamış ürün çeşitliliği ile siz değerli müşterilerimizi buluşturmayı ilke edinerek, bu ürünlerin online ve mağazalarımız aracılığıyla satışlarını yoğun bir tempoyla sürdürmeyi görev edinmenin gururunu yaşamaktayız.

Bünyemizde barındırdığımız ürünler, yerli üretim ve uzak doğu'dan ithal edilerek satışa sunulmaktadır. Hızlı teslimatı önemseyip buna göre kargo teslimat süreçlerini sürekli geliştirmeye devam etmekteyiz.


Vizyonumuz

Sektörde, Türkiye’nin önde gelen bijuteri ve aksesuar e-ticaret sitesi olmak aynı zaman da ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, Ülkemizde online bijuteri denince akla gelen ilk marka olarak hafızalarda yer edinirken insan sağlığına da sahip çıkmak birinci vazifemizdir.

Toptan Aksesuarcım kendi bünyesinde kadın konsept markası olan BEOJE ve erkek vip markası olan VERCETTI'yi sizinle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

Takıda modanın adı Toptan Aksesuarcım ile siparişlerinizi 365 gün 24 saat boyunca istediğiniz her platformda verilebilir, uygun fiyat ve güncel modayı yakalayabilirsiniz.
 

Çağrı merkezimiz hafta içi 09:00 - 18:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı